Diamenty & Brylanty | Dostawa w 24h
USD | PLN | EUR        

O Firmie

Polityka prywatności

Głównym profilem sklepu internetowego www.signodiamonds.pl jest sprzedaż diamentów.
Ze względu na funkcje sklepu internetowego – rejestracja, proces składania zamówień – szczególną wagę przykładamy do ochrony prywatności naszych Klientów i Użytkowników.
Administrator serwisu dokłada szczególnej staranności, by eliminować sytuacje czy technologie, które mogłyby naruszać Państwa dane. Jeśli zaobserwują państwo sytuację, w której w jakikolwiek sposób przekroczona została Państwa prywatność, prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą firmą.
Wymogiem rejestracji oraz dokonywania zakupów w sklepie
www.signodiamonds.pl jest podanie następujących danych: adres e-mail, hasło dostępu jakim Użytkownik będzie się posługiwał podczas korzystania z witryny, danych teleadresowych oraz danych koniecznych do wystawienia dokumentu sprzedaży.
Podczas kontaktu z Administratorem sklepu za pomocą formularza kontaktowego zbierane są następujace dane: imię, nazwisko, adres, e-mail, telefon.
SIGNO DIAMONDS nie sprzedaje ani nie udostępnia danych swoich Klientów i Użytkowników osobom trzecim.
Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa do dokonywania zakupów w sklepie
www.signodiamonds.pl
Jeżeli Użytkownik wpisał się na nasz newsletter administrator wykorzysta dane Użytkownika w celu wysłania naszego newslettera.
Wszystkie informacje gromadzone poprzez formularz kontaktowy będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytania.
W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, bądź gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Administrator może udostępnić dane Użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości.
Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji edytuj profil, Użytkownik może wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki newslettera.
Administrator zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki na tej stronie.
Kontakt
SIGNO DIAMONDS
ul. Szeroka 12
62-700 Turek
e-mail biuro@signodiamonds.pl
tel/fax +48 63 289 11 00
mobile tel +48 888 388 666

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta: biuro@signodiamonds.pl.

 

 


powiadom znajomych:

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.