Diamenty & Brylanty | Dostawa w 24h
USD | PLN | EUR        

O Firmie

Dlaczego SIGNO DIAMONDS

Najwyższe standardy

Przy ocenie diamentów stosujemy najwyższe standardy, gwarantujące najlepszą jakość naszych diamentów.

 


 

Od wielu lat fascynuje nas ich piękno, szczególnie feeryczne obrazy błysków i gra barw. Przy ocenie cech jakościowych diamentów stosuje się zasadę 4c, która decyduje o jakości diamentu, a tym samym o jego wartości. Ale tylko doświadczony ekspert, który w swej praktyce zetknął się z tysiącami diamentów, może stwierdzić, że zasada 4c (barwa, czystość, szlif, masa) – nie mówi całej prawdy o diamencie.
Bardzo często brylanty oceniane jako bardzo dobre, nie posiadają swoich najważniejszych cech – wysokiej dyspersji i brylancji – nie oddają światła w postaci błysków, iskrzenia, migotania, brak w nich gry barw, cech potocznie nazywanych ogniem i życiem.
Poniższe trzy brylanty posiadają dobre certyfikaty, ale nie spełniają naszych standardów (vide: załączone zdjęcia na dole strony).

               

Zaufanie

Wszystkie diamenty oferowane w naszym sklepie znajdują się fizycznie w ofercie Signo Diamonds.
W naszym sklepie oferujemy produkty najwyższej jakości. Potwierdzają to certyfikaty dołączane do każdego diamentu. Zawierają one opis diamentów dokonany przez rzeczoznawców, których kwalifikacje potwierdzili specjaliści International Gemological Institute z Antwerpii (IGI) oraz Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego (PTGem). Dodatkowo, do diamentów o masie powyżej 0,30 ct klient otrzymuje certyfikat jednego z najbardziej renomowanych na świecie instytutów gemmologicznych: IGI, HRD, GIA.
Współpracując tylko z firmami o ustalonej renomie na międzynarodowym rynku diamentów, dbamy o to, aby diamenty sprzedawane przez nas oraz wykorzystywane przy produkcji biżuterii były najlepszej jakości i pochodziły, zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

 

Dodatkowe korzyści przy zakupach online

-  wszystkie przesyłki powyżej 2000 PLN dostarczamy GRATIS na terenie Polski
-  wszystkie przesyłki realizujemy do 24h
-  wymiana lub możliwość zwrotu produktów do 14 dni
-  gwarancja pełnego bezpieczeństwa zakupów
-  gwarancja ochrony prywatności
-  pomoc eksperta diamentów


powiadom znajomych:


więcej zdjęć:

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.