Diamenty & Brylanty | Dostawa w 24h
USD | PLN | EUR        

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Diamenty - nadzór rzeczoznawcy

Do każdego diamentu załączamy certyfikat potwierdzający autentyczność oraz cechy jakościowe diamentu, wystawiony przez naszego rzeczoznawcę eksperta o kwalifikacjach potwierdzonych certyfikatami HRD, GIA, IGI oraz PTGem.
Natomiast diamenty o masie powyżej 0.30 ct posiadają dodatkowo certyfikat jednego z trzech najbardziej cenionych, niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: HRD, GIA lub IGI.
Kupując w sklepie signodiamonds.pl macie Państwo pewność, że otrzymacie towar:
- autentyczny,
- o sprawdzonej jakości,
- o doskonałych cechach.Bezpieczne transakcje

Wszystkie dane wprowadzane do naszego sklepu są szyfrowane i przesyłane bezpiecznym protokołem SSL, co potwierdza ważny certyfikat RapidSSL wystawiony na adres naszego sklepu.

Ważność certyfikatu SSL wystawionego dla witryny signodiamonds.pl można zweryfikować klikając na ikonę kłódki umieszczoną w Państwa przeglądarce.

Serwis płatności on-line - Przelewy24 - z którego korzystamy, posiada najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa przesyłania informacji oraz szyfrowania danych na drodze klient – bank.
Kupując w naszym sklepie możecie Państwo być spokojni o swoje karty płatnicze lub konta bankowe.

Prawo zwrotu

Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, przysługuje Państwu prawo zwrotu w terminie 10 dni od daty jego otrzymania. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie zakupionego w naszym sklepie towaru:
1/ Diamentów
- w oryginalnym opakowaniu z nieuszkodzonymi zabezpieczeniami
- z oryginalnym certyfikatem
- z paragonem
2/ Akcesorii gemmologicznych
- w stanie nieużywanym
- w oryginalnym opakowaniu
- z paragonem

Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku realizacji zleceń 'na zamówienie'. Dlatego prosimy o przemyślane zakupy, bowiem zwrot nie będzie uznany.

Szczegółowe zasady realizacji gwarancji i zwrotów opisane zostały w Regulaminie sklepu.


powiadom znajomych:

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.