Diamenty & Brylanty | Dostawa w 24h
USD | PLN | EUR        

O Firmie

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się handlem diamentami, głównie o szlifie brylantowym - brylantami.
Dzięki długoletniej współpracy ze szlifierniami diamentów w Antwerpii, oferowane przez nas diamenty cechuje bardzo wysoka jakość i atrakcyjna cena. Natomiast rzetelność i wiedza naszych ekspertów o kwalifikacjach potwierdzonych certyfikatami HRD, GIA, IGI oraz PTGem, przekłada się na zadowolenie naszych klientów – odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Połączenie zdobytej wiedzy z wysokiej klasy sprzętem gemmologicznym oraz doświadczeniem w obrocie diamentami jest najlepszą gwarancją ich autentyczności i jakości.
Posiadamy własne Laboratorium Gemmologiczne GemTechLab.pl, które koncentruje się na certyfikacji diamentów dla firm i osób prywatnych, jak również na prowadzeniu badań nad diamentami poprawianymi, imitacjami oraz diamentami syntetycznymi.
Diamenty to nasza pasja.

W dziale naszego sklepu 'Diamenty i Brylanty' oferujemy Państwu certyfikowane naturalne diamenty o szlifie brylantowym (Brylanty) skatalogowane wg. barwy, masy i czystości. Wszystkie diamenty oferowane w naszym sklepie znajdują się fizycznie w ofercie Signo Diamonds. Dlatego zakupione u nas diamenty dostarczamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia.
Jeśli nie znajdziecie Państwo w naszym sklepie interesującego Was brylantu, prosimy o kontakt. Wszystkie inne rodzaje brylantów, rozmiary, czystości i barwy, diamenty w starym szlifie, rozety diamentowe dostępne są na zamówienie z terminem realizacji 7-14 dni.
Wszystkie diamenty są certyfikowane przez naszych ekspertów, a diamenty o masie powyżej 0.30 ct posiadają dodatkowo certyfikat jednego z trzech najbardziej cenionych, niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: GIA, IGI lub HRD.

Ale diamenty luzem to nie wszystko.
W dziale naszego sklepu 'Akcesoria Gemmologiczne' oferujemy Państwu profesjonalne akcesoria gemmologiczne niezbędne do pracy przy diamentach, takie jak: wagi, testery, kamienie porównawcze, lupy aplanatyczno-achromatyczne, mierniki, lampy, itp. renomowanych firm Presidium, Tanita, Schneider, Nikon, Rayner, GemOro.

Specjalizujemy się również w wycenie diamentów oraz doradztwie w zakresie diamentów inwestycyjnych - komponujemy portfel diamentów lokacyjnych. Staramy się pomagać w podejmowaniu właściwych decyzji tym wszystkim, którzy dostrzegają fakt, że diamenty są kapitałem.

Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się produkcją biżuterii, jubilerów i złotników. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową.

Grzegorz Bałwas   
Dyplomowany rzeczoznawca diamentów   
* International Gemological Institute in Antwerp IGI   
* Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego PTGem   

                 
Fot. Bezbarwny diament o doskonałym szlifie brylantowym, barwa G


powiadom znajomych:

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.