Diamenty & Brylanty | Dostawa w 24h
USD | PLN | EUR        

O Firmie

Czas dostawy

Diamenty i Brylanty

Diamenty i Brylanty oferowane w naszym sklepie znajdują się fizycznie w ofercie Signo Diamonds i wysyłamy je niezwłocznie po wpłynięciu zapłaty na konto sklepu - zwykle tego samego dnia lub w dniu następnym*.
Wszystkie inne rodzaje diamentów, czystości i barwy dostępne są na zamówienie z terminem realizacji 7 dni.

Akcesoria gemmologiczne

Produkty z działu Akcesoria znajdują się fizycznie w ofercie Signo Diamonds i wysyłamy je niezwłocznie po wpłynięciu zapłaty na konto sklepu - zwykle tego samego dnia lub w dniu następnym*.

Ekspertyzy, wyceny

Badanie diamentów, brylantów oraz biżuterii z diamentami wykonujemy na bieżąco w naszym laboratorium gemmologicznym, a wyniki - ekspertyzy, opinie, wyceny lub certyfikaty - wysyłamy wraz z dostarczonym wcześniej kamieniem lub biżuterią w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia.

*
Zamówienie złożone w dniu roboczym do godziny 12.00 uważa się za złożone w tym samym dniu, natomiast jeżeli zamówienie zostanie zarejestrowane po godzinie 12.00, uważa się za przyjęte do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu wpłynięcia zamówienia. Dniem roboczym jest dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

 

 


powiadom znajomych:

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.