Diamenty & Brylanty | Dostawa w 24h
USD | PLN | EUR        

O Firmie

Regulamin (do 25.12.2014)

SKLEPU INTERNETOWEGO www.signodiamonds.pl

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy działający pod adresem https://www.signodiamonds.pl jest własnością firmy:

    SIGNO DIAMONDS
    ul. Szeroka 12
    62-700 Turek
    PL
   
NIP       668-100-71-23
    NIP-UE  PL6681007123
    REGON  301510107
    Wpis do ewidencji działalności gospodarczej Miasta Turek nr 7017

    ING BANK ŚLĄSKI S.A.
    10 1050 1735 1000 0090 7520 1781 PLN

2. Zawartość oferty sklepu internetowego www.signodiamonds.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.
3.
Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna danego produktu.
4. Sklep realizuje zamówienia na terenie całego świata.
5.
Złożenie zamówienia oznacza, że Klient zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje go.
6. Podane przy produktach ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Koszty te ustalane są odrębnie.
7. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług, wynikające z nieznajomości lub nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane.

Warunki dokonywania zakupów

1. Sklep internetowy www.signodiamonds.pl prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
2.
W celu dokonania zakupu niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do sieci Internet, przeglądarki internetowej, aktywnego adresu e-mail i miejsca w skrzynce odbiorczej umożliwiającego wymianę korespondencji ze sklepem. Strony sklepu dostosowane są do przeglądania przy rozdzielczości ekranu minimum 800 x 600 pikseli.
3. Aby dokonać zakupów w sklepie internetowym www.signodiamonds.pl konieczna jest rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego, wypełnianego przy składaniu zamówienia. Klient zobowiązany jest do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia formularza rejestracyjnego i zamówieniowego.
4.
Sprzedawca zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.
5. Warunkiem niezbędnym do przyjęcia zamówienia jest jego potwierdzenie poprzez kliknięcie w odnośnik zawarty w mailu wysłanym na adres e-mail Klienta. Zamówienie uznaje się za zatwierdzone, a realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu.
6. Sklep internetowy www.signodiamonds.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Zamówienia złożone w niedzielę i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.
7.
Klient może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko do momentu potwierdzenia jego realizacji. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
8. W przypadku wystąpienia problemów technicznych oraz innych zdarzeń losowych powodujących błędną prezentację produktu (opis, cena) SIGNO DIAMONDS zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia.
9. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym www.signodiamonds.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Transakcje zawierane są w złotych polskich. Sklep www.signodiamonds.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W takich przypadkach SIGNO DIAMONDS zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Klienta o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za nie zawartą. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już potwierdzone Potwierdzeniem realizacji zamówienia.
10. Sklep internetowy www.signodiamonds.pl wystawia dokument sprzedaży (dokument wydania/faktura). W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy wybrać odpowiednią opcje i wpisać NIP oraz dokładne dane odbiorcy konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT. Przesłanie zamówienia z żądaniem wystawienia faktury VAT jest równoznaczne z upoważnieniem firmy SIGNO DIAMONDS do wystawienia faktury VAT na zakupione towary bez podpisu odbiorcy.
 

Płatności i warunki dostawy przesyłki

1. Sklep www.signodiamonds.pl realizuje zamówienia po otrzymaniu płatności lub po wybraniu opcji za pobraniem.
2. Akceptujemy płatności dokonane przelewem na nasze konto bankowe oraz wpłaty dokonane na standardowym druku wpłaty, jednak w tym przypadku wpłata na nasze konto dotrze w ciągu kilku dni.
3. Zamówienia o wartości do 500 PLN można realizować jako opcja za pobraniem tylko na terytorium Polski – konieczne jest wówczas potwierdzenie zamówienia.
4.
Zamówienia o wartości powyżej 500 PLN realizujemy opcją płatność na konto – na terytorium Polski.
5. Zamówienia zagraniczne realizujemy opcją przedpłata (płatność na konto).
6. Sklep internetowy www.signodiamonds.pl umożliwia realizację płatności za pomocą systemu Przelewy24.pl oraz PayPal.
7. Zamówiony towar dostarczany jest firmą kurierską UPS.
8. Koszty wysyłki ustalane są każdorazowo przy zamówieniu.
9. Płatność przelewem na nasze konto obniża koszty transakcji i skraca czas realizacji zamówienia. W tytule płatności koniecznie należy wpisać numer zamówienia, a przed autoryzacją przelewu należy dokładnie sprawdzić numer naszego konta oraz kwotę przelewu.
10.
Nasze dane do płatności:
                   ING BANK ŚLĄSKI
                   10 1050 1735 1000 0090 7520 1781 PLN

                   SIGNO DIAMONDS
                   ul. Szeroka 12
                   62-700 Turek

 

Polityka prywatności

1. Sklep internetowy www.signodiamonds.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie www.signodiamonds.pl
2. Każdego Klienta sklepu obowiązuje akceptacja warunków Polityki Prywatności, w przeciwnym razie prosimy nie odwiedzać serwisu, nie dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego.
3. SIGNO DIAMONDS nie udostępnia w jakiejkolwiek formie danych osobowych ani kontaktowych użytkowników i Klientów sklepu osobom trzecim. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

 

Gwarancje i reklamacje

1. Wszystkie produkty są oryginalne i wprowadzone na teren kraju zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Sprzedawane produkty znajdują się w oryginalnych opakowaniach zabezpieczonych przez sprzedającego hologramem z indywidualnym numerem. Reklamacje dotyczące oryginalności produktów po ich otwarciu nie są uwzględniane. Oryginalność produktu potwierdzona jest certyfikatem.
3. W przypadku przesyłki uszkodzonej-uszkodzone opakowanie, uszkodzone, zerwane zabezpieczenia nałożone przez sprzedającego lub inne uszkodzenia przesyłki wskazujące na uszkodzenie towaru bądź jego brak - należy w obecności kuriera sporządzić stosowny protokół szkody, powiadomić o zaistniałym fakcie sprzedającego i dokonać zwrotu przesyłki. Niedopełnienie powyższej procedury uniemożliwi jakiekolwiek roszczenia Klienta z tytułu kradzieży bądź uszkodzenia towaru Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego ), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.
4. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. W przypadku reklamacji równowartość opłaty pocztowej zwrócimy Państwu natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. W przypadku towarów zwracanych bez podania przyczyny koszty ich odesłania ponosi Klient.
5. Zakupione i dostarczone towary są objęte gwarancją producenta.
6. W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zamówienia Klient ma prawo odesłać przesyłkę w terminie 10 dni od jej otrzymania - zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Zwrot należności nastąpi w ciągu 7 dni roboczych drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres.
7. Nie będą brane pod uwagę reklamacje powstałe z tytułu niewłaściwego użytkowania towaru lub jego konserwacji oraz różnic w kolorystyce złota, kamieni szlachetnych i innych materiałów, które wynikły z innych ustawień monitora Klienta.
8. Zwroty NIE SĄ MOŻLIWE w przypadku zakupu towaru wykonanego na indywidualne zamówienie i oznaczonego w sklepie "na zamówienie" oraz przedmiotów z grawerunkiem wykonanym na zlecenie klienta.
 

Ochrona praw autorskich

1. Wszystkie fotografie, rysunki, ikony, opisy i inne informacje zawarte na stronach www.signodiamonds.pl chronione są prawami autorskimi.
2. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody SIGNO DIAMONDS jest zabronione.
3. Zdjęcia oferowanych przez nas produktów, ich nazwy i loga są własnością ich producentów i są wykorzystywane przez SIGNO DIAMONDS tylko w celach informacyjnych.
 

Ochrona danych osobowych

1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. dane osobowe nabywcy wprowadzone są do naszej bazy wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Klient ma pełne prawo do wglądu oraz poprawiania własnych danych zgromadzonych w naszej bazie.
2. Wypełnienie arkusza z danymi Klienta równoznaczne jest z udzieleniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych do celów marketingowych przez SIGNO DIAMONDS.
3. Wszelkie sprawy odnośnie polityki prywatności w naszym sklepie prosimy kierować bezpośrednio do siedziby naszej firmy.

 

Postanowienia końcowe

1. Firma SIGNO DIAMONDS zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia, wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania zmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego oraz realizacji dużych zamówień w osobnych partiach.
2
. W sprawach nieuregulowanych postanowieniami niniejszego regulaminu obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
3. SIGNO DIAMONDS zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
4.
Regulamin obowiązywał od dnia 09.02.2010 roku do dnia 25.12.2014 roku.
 


powiadom znajomych:

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.